II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORA MKS Zaborze Zabrze 96/97 - strona nieoficjalna

• 2015-09-07 Nowa strona rocznika
  • 2015-04-14 TRENINGI
  • 2015-03-22 Ostatni Sparing prze ligą
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS RUCH CHORZÓW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4:1
  • KS CONCORDIA KNURÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:6
  • MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE 6:0
  • MKS ZABORZE - SKS GWAREK ZABRZE 2:8
  • MKS ŻORY - KS ENERGETYK ROW RYBNIK 0:3
  • KS UNIA RACIBÓRZ - GKS PIAST S.A. GLIWICE 1:1

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.

Turniej o Puchar Prezesa Rady Dzielnicy Zaborze - Północ 14.03.2015r.
Ładowanie...

Nowy news

• autor: diwad11, 2011-03-13 21:34

IV MIEJSCE W GŁUCHOŁAZACH

W dniach od 10 - 13.03.10 uczestniczyliśmy w turnieju w Głuchołazach. Turniej organizował ŚTS Katowice wraz z ośrodkiem Banderoza. W piatek i sobotę rozgrywaliśmy po 2 mecze, w niedzielę 1 mecz. (2 x 30 min). Na tak duze obciązenia mieliśmy na turnieju za wąską kadrę, która jeszcze w czasie trwania turnieju się zmniejszyła (Adrian Sikora zachorował,).  Mieszane uczucia pozostały po turnieju. Potrafiliśmy zagrać bardzo dobry mecz a na drugi dzień jakby inny zespół był na boisku. Za mało czasu mpoświęcilismy na regenerację. Gdyby nie jeden poważny incydent to zachowanie na turnieju byłoby wporządku. Zajeliśmy IV miejsce mając tyle samo punktów co zespół zajmujący 3 miejsce (zadecydowała jedna bramka).

W pierwszym dniu wygraliśy po przeciętnym meczu 3 : 0 z SMS Kozy i ulegliśmy po dobrej grze 0 : 3 Oderce Opole.

W drugim dniu rano zdecydowanie przegraliśy z Wojewódzkim Osrodkiem Szkolenia Pomologia Opole a wieczorem po porywającym widowisku pokonaliśmy wmeczu "derbowym" (razem jechaliśmy autobusem, spaliśmy w tym samym budynku) ŚTS Katowice 3 : 2.

W ostatnim dniu turneju zremisowaliśy po przeciętnej grze z Piastem MieszkoCieszyn 4 : 4. Prowadziliśy w tym meczu 1 : 0, potem straciliśy 4 bramki z rzędu. Każdy myślał, że już jest po meczu wtedy chłopcy pokazali charakter doprowadzając do wyrównania. Gdyby mecz trwał  5 min dłużej siła woli zdobyli by zwycięska bramkę. Mimo słabszej dyspozycji, braku sił, walczyli do ostaniego gwizdka sędziego i za to należa się brawa. W ostanim meczu groxnie wyglądającej kontuzji uległ Dawid Ciszewski. Dawid to nasz dobry duch w druzynie,  serce druzyny i byłoby szkoda gdyby kontuzja wyeliminowala go na dłuższy okres z trenigu. Dawid został krolem asyst (4) w naszej druzynie.

Organizatorzy wybrali naszego bramkarza Michała Machulika najlepszym bramkarzem turnieju. Bardzo dobrze spisal sie w turnieju Rafal Jakubek. Jest krótko po kontuzji a zdobył w turnieju 8 bramek (o jedna mniej niz król strzelców). Co cieszy szesć bramek zdobył uderzeniem zza pola karnego. Takie rzeczy nie zdazaja się przypadkowo. Oby tak dalej.

Odkryciem w naszym zespole była także gra Macina Jakubowskiego na nowej pozycji.  Wpierwszych meczach grał na swojej nominalnej pozycji prawego obrońcy.  Wkolejnych meczach zagrał z przymusu (chorobaAdriana) jako napastnik i spisywał się tam bardzo dobrze. W  kolejnych meczach zobaczymy czy to występ jednorazowy czy potwierdzi że na tej pozycji się sprawdza

Bramki:RafałJakubek - 8, Marcin Jakubowski, Jakub Podyma, 1 samobójcza

Asysty: Dawid Ciszewski - 4, Kamil Pawłowski - 2, Denis Boronowski - 2, Dawid Kubiak, Marcin Paszek

Uczestnicy turnieju:

BRAMKARZE: SŁAWEK KARDAS, JAKUB FRANOSZ, MICHAL MACHULIK,

ZAWODNICY Z POLA: DANIEL SPENDEL, DANIEL JADCZYK, DAWID KUBIAK, OSKAR BIELIŃSKI, ADAM GRYCHTOLIK, MARCIN PASZEK, KAMIL PAWŁOWSKI, RAFAŁ JAKUBEK, DAWID CISZEWSKI, DENIS BORONOWSKI, MARCIN JAKUBOWSKI, ADRIAN SIKORA, JAKUB PODYMA

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS UNIA RACIBÓRZ - UKS RUCH CHORZÓW
GKS PIAST S.A. GLIWICE - MKS ŻORY